Get Adobe Flash player

Sočasna vadba

Vse prehiter je današnji tempo življenja. Daljši delovniki, otroci, ki si želijo veliko športnih dejavnosti, enostavno zmanjka časa za vse.

Zato ABC šport že leta, dobro razvija sočasno vadbo za različne starostne skupine otrok, različne programe, prav tako pa sočasno vadbo za otroke in odrasle. Tako je cela družina lahko športno aktivna na enem mestu, ob enakem času. 

Prijavite se

  • URNIK:
Dan Ura Program in starost Lokacija Naslov
ponedeljek 16:30 – 17:30 Nogomet 4 do 5 Športna Špica Ižanska c. 10  
17:00 – 18:00 Telovadba 2 do 4 Športna Špica Ižanska c. 10  
Telovadba 4 do 6 Športna Špica Ižanska c. 10  
16:30 – 17:30 Nogomet 6 do 8 Športna Špica Ižanska c. 10  
ponedeljek 18:00 – 19:00 Telovadba 3 do 6 Športna Špica Ižanska c. 10  
18:00 – 19:00 Telovadba 6 do 9 Športna Špica Ižanska c. 10  
19:00 – 20:00 Pilates – odrasli Športna Špica Ižanska c. 10  
ponedeljek 16:45 - 17:30 Telovadba 1 do 2 Gimnazija Šentvid Ob zdravstvenem domu 3
16:45 - 17:45 Judo 4 do 6 Gimnazija Šentvid Ob zdravstvenem domu 3
16:45 - 17:45 ABC atletika 6 do 10 Gimnazija Šentvid Ob zdravstvenem domu 3
ponedeljek 17:30 - 19:00 ABC akrobatika 6 do 12 Gimnazija Šentvid Ob zdravstvenem domu 3
17:45 - 18:30 Telovadba 2 do 3 Gimnazija Šentvid Ob zdravstvenem domu 3
18:00 - 19:00 Žogarija 4 do 8 Gimnazija Šentvid Ob zdravstvenem domu 3
torek 16:30 – 17:30 Plesne urice Športna Špica Ižanska c. 10  
Judo 4 do 8 Športna Špica Ižanska c. 10
17:30 - 18:30 Žogarija 4 do 8 Športna Špica Ižanska c. 10
17:30 - 19.00 ABC akrobatika 6 do 12 Športna Špica Ižanska c. 10
sreda  16:30 – 17:30 Nogomet 4 do 5 Športna Špica Ižanska c. 10  
16:45 – 17:30 Telovadba 1 do 2 Športna Špica Ižanska c. 10  
17:30 – 18:30 Nogomet 6 do 8 Športna Špica Ižanska c. 10  
17:30 – 18:30 Telovadba 2 do 3 Športna Špica Ižanska c. 10  
17:00-18:00 Telovadba 2-4 OŠ Miška Kranjca Kamnogoriška c. 35
17:00-18:00 Žogarija OŠ Miška Kranjca Kamnogoriška c.35
četrtek    16:30 – 17:30 Telovadba 4 do 6 in atletika Športna Špica Ižanska c. 10  
17:00 - 18:00 Judo 4 do 8 Športna Špica Ižanska c. 10
17:30 - 18:30 Telovadba 3 do 4 Športna Špica Ižanska c. 10  
Nogomet 6 do 8 Športna Špica Ižanska c. 10  
18:00 – 19:30 ABC akrobatika 6 do 12 Športna Špica Ižanska c. 10  
18:30 – 19:30 odrasli Špica Fit Športna Špica Ižanska c. 10  
četrtek  16:30 – 17:30 Telovadba 2 do 4 Gimnazija Šentvid Ob zdravstvenem domu 3  
Nogomet 4 do 5 Gimnazija Šentvid Ob zdravstvenem domu 3  
16:30-18.00 ABC akrobatika 6 do 12 Gimnazija Šentvid Ob zdravstvenem domu 3
17:30 – 18:30 Telovadba 4 do 6 Gimnazija Šentvid Ob zdravstvenem domu 3  
JUDO 4 do 6 Gimnazija Šentvid Ob zdravstvenem domu 3  
odrasli ABC FIT  Gimnazija Šentvid Ob zdravstvenem domu 3