Get Adobe Flash player

Sočasna vadba

Vse prehiter je današnji tempo življenja. Daljši delovniki, otroci, ki si želijo veliko športnih dejavnosti, enostavno zmanjka časa za vse.

Zato ABC šport že leta, dobro razvija sočasno vadbo za različne starostne skupine otrok, različne programe, prav tako pa sočasno vadbo za otroke in odrasle. Tako je cela družina lahko športno aktivna na enem mestu, ob enakem času. 

Prijavite se

  • URNIK: 
Dan Ura Program in starost Lokacija Naslov
ponedeljek 16:30 – 17:30 Nogomet 4 do 6 Športna Špica Ižanska c. 10  
17:00 – 18:00 Telovadba 2 do 4 Športna Špica Ižanska c. 10  
Telovadba 4 do 6 Športna Špica Ižanska c. 10  
17:30 - 18:30 Atletika 6 do 10 Športna Špica Ižanska c. 10
18:00 – 19:00 Telovadba 3 do 6 - POLNA SKUPINA Športna Špica Ižanska c. 10  
Telovadba 6 do 9, 10 do 12 Športna Špica Ižanska c. 10  
Pilates – odrasli Športna Špica Ižanska c. 10  
16:45 - 17:30 Telovadba 1 do 2 Gimnazija Šentvid Ob zdravstvenem domu 3
16:45 - 17:45 Judo 4 do 6 Gimnazija Šentvid Ob zdravstvenem domu 3
ABC atletika 6 do 10 Gimnazija Šentvid Ob zdravstvenem domu 3
17:30 - 19:00 ABC akrobatika 6 do 12 Gimnazija Šentvid Ob zdravstvenem domu 3
17:45 - 18:30 Telovadba 2 do 3 Gimnazija Šentvid Ob zdravstvenem domu 3
18:00 - 19:00 Žogarija 4 do 8 Gimnazija Šentvid Ob zdravstvenem domu 3
torek 16:30 – 17:30 Parkour 10 do 14 Športna Špica Ižanska c. 10  
Judo 4 do 8 Športna Špica Ižanska c. 10
17:30 - 18:30 Žogarija 4 do 8 Športna Špica Ižanska c. 10
17:30 - 19.00 ABC akrobatika 6 do 12 Športna Špica Ižanska c. 10
sreda  16:30 – 17:30 Nogomet 4 do 5 Športna Špica Ižanska c. 10  
16:45 – 17:30 Telovadba 1 do 2 Športna Špica Ižanska c. 10  
17:30 – 18:30 Nogomet 6 do 8 Športna Špica Ižanska c. 10  
Telovadba 2 do 3 Športna Špica Ižanska c. 10  
četrtek    16:30 – 17:30 Atletika 6 do 10 Športna Špica Ižanska c. 10  
17:00 - 18:00 Judo 4 do 8 Športna Špica Ižanska c. 10
17:30 - 18:30 Telovadba 3 do 4 Športna Špica Ižanska c. 10  
Baletna pripravnica 5 do 7 Športna Špica Ižanska c. 10  
18:00 – 19:30 ABC akrobatika 6 do 12 Športna Špica Ižanska c. 10  
18:30 – 19:30 FIT pilates - odrasli Športna Špica Ižanska c. 10  
16:30 – 17:30 Telovadba 2 do 4 Gimnazija Šentvid Ob zdravstvenem domu 3  
Nogomet 4 do 5 Gimnazija Šentvid Ob zdravstvenem domu 3  
16:30 - 18.00 ABC akrobatika 6 do 12 Gimnazija Šentvid Ob zdravstvenem domu 3
17:30 – 18:30 Telovadba 4 do 6 Gimnazija Šentvid Ob zdravstvenem domu 3  
Nogomet 6 do 8 Gimnazija Šentvid Ob zdravstvenem domu 3  
ABC fit - odrasli Gimnazija Šentvid Ob zdravstvenem domu 3